Apie mus

UAB „Metlana“ – savo veiklą pradėjo 2008 metais, įmonės pagrindinė veikla antrinių žaliavų supirkimas, surinkimas, sandėliavimas, prekyba ir eksportas. Įmonė atlieka eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) tvarkymo paslaugas.

Mes superkame spalvotųjų ir juodųjų (netauriųjų) metalų laužą, įvairius metalinius įrengimus ar jų sudedamąsias dalis, įvairias konstrukcijas, senus automobilius, seną žemės ūkio techniką ir padargus, metalines pakuotes ir kt. Klientų patogumui siūlome savo transportą, įrangą ir žmones. Metalo laužo tvarkymo darbus atliekame ne tik savo aikštelėje, bet klientui pageidaujant atvykstame į sutartą vietą, sutartu laiku.

UAB ,,Metlana” visiems vykdomiems darbams turi reikiamą įrangą, technologijas, reikiamus leidimus ir licencijas. Įmonėje dirba ilgą darbo patirtį antrinių žaliavų srityje turintys specialistai, todėl esame įgiję klientų ir partnerių pasitikėjimą Lietuvoje, bei užsienio šalyse. Sutvarkytą metalo laužą ir atliekas perduodame vietos bei užsienio šalių perdirbėjams.

UAB „Metlana“ nuolat plečia fizinių ir juridinių klientų ratą. Siūlo sąžiningą bendradarbiavimą, kokybiškas ir laiku atliekamas paslaugas. Mums svarbus kiekvienas klientas, mes laikomės sutarties sąlygų ir laiku atsiskaitome.