UAB „Metlana“ siūlo įvairių krovinių pervežimo paslaugas tentinėmis pusbriekabėmis vietiniais ir tarptautiniais maršrutais.

UAB „Metlana“ įsipareigoja operatyviai ir saugiai pristatyti užsakovo patikėtą krovinį į nustatytą vietą. Atsakingumas ir pareigingumas – tai vertybės, kurios mus lydi nuo pat mūsų veiklos pradžios 2008-aisiais. Vadovaujamės esminiu principu: sėkminga veikla visada priklauso nuo patenkinto kliento, todėl siekiame ne tik geriausių darbo rezultatų, bet ir aukštų klientų aptarnavimo standartų.

Įmonės automobilių parką sudaro nesenesni, kaip EURO V standartą atitinkantys vilkikai. Visos transporto priemonės nuolat tikrinamos, todėl galėsite būti tikri, kad visų, potencialiai su vilkiku susijusių, grėsmių tikimybė bus sumažinta iki minimumo.

Ieškantiems kokybiškų krovinių pervežimo paslaugų tentinėmis pusbriekabėmis siūlome pasitikėti patyrusiais ir patikimais UAB „Metlana“ darbuotojais ir įmonės naudojamais automobiliais. Susisiekite su mumis šiandien ir pažadame, kad tai bus puikaus bendradarbiavimo pradžia.

Reikia pervežti krovinį? Kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.


Kontaktai